Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult Male Gi / Blue / Adult / 165lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-17
Ferdig
Brett Mason
Pressure Jiu Jitsu & MMA
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Conor Panzarella Asbury Park Jiu Jitsu
Adult Male Gi / Blue / Adult / 165lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-16
Ferdig
Matthew Masch
Black Hole Jiu-Jitsu
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Conor Panzarella Asbury Park Jiu Jitsu
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-7
Ferdig
Talan Berube
Southern Maine Brazilian Jiu Jitsu
Chase Davis Fight To Win Seier på submission - 00:21
Adult Male Gi / Blue / Adult / 165lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-14
Ferdig
Ahken Chu
Black Hole Jiu-Jitsu
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Conor Panzarella Asbury Park Jiu Jitsu
Adult Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 185lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-18
Ferdig
Brandon Beal
ALL STAR MMA
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Paul Falcone Spear Jiu Jitsu
Adult Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 185lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-20
Ferdig
Paul Falcone
Spear Jiu Jitsu
Joe Glickman Black Hole Jiu-Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Adult Male No-Gi / Blue / Adult / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-18
Ferdig
Brandon Beal
ALL STAR MMA
Ahken Chu Black Hole Jiu-Jitsu Seier med poeng - 06:00
Adult Male Gi / Black / Master 1 (30+) / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-5
Ferdig
Craig Mcdonald
Team Balance
Guitano Mione Studio 84
Adult Male Gi / Black / Master 1 (30+) / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-6
Ferdig
Christopher Emery
Studio 84
Guitano Mione Studio 84
Adult Male Gi / Blue / Adult / Heavyweight (No weight limit)
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-21
Ferdig
Gabriel Matt
Princeton BJJ
Seier med poeng - 06:00
Jake Rando 609 Jiu Jitsu
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-9
Ferdig
Joseph Sullivan
Renzo Gracie Warwick
Seier på submission - 00:44
Marcarlo Mannello Trenton Cooke BJJ - Alliance Westchester
Adult Male Gi / White / Adult / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-23
Ferdig
Edmond O'Brien
Renzo Gracie Academy NYC
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:03
Michael Kowal SAS Daniel Tavares BJJ Academy
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-11
Ferdig
Chase Davis
Fight To Win
Ben Munoz Fabio Clemente BJJ Seier på submission - 02:03
Adult Male Gi / White / Adult / 185lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-26
Ferdig
Lasha Basadzishvili
Good Tree MMA
GIRARD TELL 609 Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Adult Male Gi / Blue / Adult / Heavyweight (No weight limit)
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-22
Ferdig
Gabriel Matt
Princeton BJJ
Seier med poeng - 06:00
Jake Rando 609 Jiu Jitsu
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-12
Ferdig
Talan Berube
Southern Maine Brazilian Jiu Jitsu
Joseph Sullivan Renzo Gracie Warwick Seier på submission - 00:41
Adult Male No-Gi / Blue / Adult / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-19
Ferdig
Brett Mason
Pressure Jiu Jitsu & MMA
Ahken Chu Black Hole Jiu-Jitsu Seier med poeng - 06:00
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-13
Ferdig
Vincenzo Mannello
Trenton Cooke BJJ - Alliance Westchester
Seier på submission
Marcarlo Mannello Trenton Cooke BJJ - Alliance Westchester
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-14
Ferdig
Chase Davis
Fight To Win
Joseph Sullivan Renzo Gracie Warwick Seier på submission
Adult Male Gi / Purple / Adult / 145lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-23
Ferdig
Jacob Lehman
Elevated Studios (Team Balance)
Seier på submission - 01:37
Ken Sciabarassi Wind Jiujitsu
Adult Male Gi / White / Adult / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-24
Ferdig
Ryan Kershenblatt
Modern Fighting Concepts
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Michael Kowal SAS Daniel Tavares BJJ Academy
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-15
Ferdig
Talan Berube
Southern Maine Brazilian Jiu Jitsu
Ben Munoz Fabio Clemente BJJ Seier på submission - 03:00
Adult Male Gi / White / Adult / 175lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-25
Ferdig
Edmond O'Brien
Renzo Gracie Academy NYC
George Travinsky Golden Eagle judo & jiu jitsu Seier med poeng - 05:00
Adult Male Gi / Blue / Adult / 165lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-15
Ferdig
Brett Mason
Pressure Jiu Jitsu & MMA
Ahken Chu Black Hole Jiu-Jitsu Seier med poeng - 06:00
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-16
Ferdig
Chase Davis
Fight To Win
Marcarlo Mannello Trenton Cooke BJJ - Alliance Westchester Seier på submission - 02:47
Adult Male Gi / White / Adult / 185lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-27
Ferdig
Lasha Basadzishvili
Good Tree MMA
Seier på submission - 02:41
Santiago Zuluaga RIGAN MACHADO
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-17
Ferdig
Vincenzo Mannello
Trenton Cooke BJJ - Alliance Westchester
Joseph Sullivan Renzo Gracie Warwick Seier med poeng - 03:00
No-Gi Girls Youth & Teen Divisions / White / 9 & Under / 85lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-29
Ferdig
JAYLEE HERNANDEZ
Tiger Schulmann's White Plains
Seier med poeng - 03:00
Sofia Berube Southern Maine Brazilian Jiu Jitsu
Adult Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / 185lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-4
Ferdig
Paul Falcone
Spear Jiu Jitsu
Travis Funk Lancaster BJJ Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Adult Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 185lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M26-19
Ferdig
Brandon Beal
ALL STAR MMA
Joe Glickman Black Hole Jiu-Jitsu Seier på submission - 04:32
No-Gi Boys Youth & Teen Divisions / Grey / 10 & Under / 65lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M3-21
Ferdig
Ben Munoz
Fabio Clemente BJJ
Joseph Sullivan Renzo Gracie Warwick Seier på submission - 02:15
Gi Girls Youth & Teen Divisions / Green / 15 & Under / 120lbs
(Day 2-Individual Open Tournament)
M25-31
Ferdig
Tali Isaacs
Spear Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:41
Sierra Ripka Altered Beast Wrestling Academy