Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / 15-16 / IJF Division / 60 KGS
(Day 1)
4-48
Gotowy
Luka Tsatsalashvili
Judo Club “Taifu” Toronto
Wygrana przez Ippon
Denis Neyolov Judo Club “Taifu” Toronto
Male / 11-12 / Basic / 63KG
(Day 1)
35
Gotowy
Daniel Oudovikine
Judo Club “Taifu” Toronto
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Jose Nguti Bongibo Kai judo
Male / 15-16 / IJF Division / 60 KGS
(Day 1)
4-51
Gotowy
Michael Shetman
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Vako Nadiradze DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 00:21
Male / 17-20 / IJF Division / 73 KGS
(Day 1)
17
Gotowy
Nathan Belfer
IJC Martial Arts
Romin Bakhtiyor Pedro's Judo Center Wygrane przez Wazari - 00:39
Male / 15-16 / IJF Division / 81 KGS
(Day 1)
2-45
Gotowy
Daniel Liubimovski
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 03:00
Kasym Khusainov DARFIGHT
Male / 11-12 / Intermediate / 42 KGS
(Day 1)
3-45
Gotowy
Joseph Minogue
Cohen Brothers Judo Club
Daniel Berdich Cohen Brothers Judo Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 07:53
Male / 13-14 / Intermediate / 42 KGS
(Day 1)
40
Gotowy
Bradley Munoz
Tech Judo
Akmal Jurabaev DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 01:53
Male / 15-16 / IJF Division / 60 KGS
(Day 1)
4-49
Gotowy
Denis Neyolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Zwycięstwo przez Hansokumake - 01:55
Noah Tourangeau Takahashi Dojo
Male / 17-20 / Intermediate / Medium (-81kg)
(Day 1)
26
Gotowy
Patrick Moore
University of New Hampshire Judo
Thomas St. Cyr Pedro's Judo Center Wygrana przez Ippon - 01:21
Female / 17-20 / Basic / Medium (-70kg)
(Day 1)
2-54
Gotowy
Sofia Young
University of New Hampshire Judo
Liliana Vornehm University of New Hampshire Judo Wygrana przez Ippon - 00:05
Male / 11-12 / Intermediate / 37 KGS
(Day 1)
1-32
Gotowy
Chace Armstrong
Mayo Quanchi
Logan Barry Mayo Quanchi Judo & Wrestling Wygrana przez Ippon - 00:06
Female / 17-20 / Basic / Medium (-70kg)
(Day 1)
2-55
Gotowy
Sofia Young
University of New Hampshire Judo
Liliana Vornehm University of New Hampshire Judo Wygrana przez Ippon - 00:41
Male / 11-12 / Basic / 63KG
(Day 1)
36
Gotowy
Daniel Oudovikine
Judo Club “Taifu” Toronto
Jose Nguti Bongibo Kai judo Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male / 17-20 / IJF Division / 73 KGS
(Day 1)
18
Gotowy
Edward Jeong
IJC Martial Arts
Ioanni Cobena Montzolis Top Game Martial Arts Wygrana przez Ippon - 02:28
Male / 13-14 / Intermediate / 58 KGS
(Day 1)
3-53
Gotowy
Declan Lippman
Pedro's Judo Center
Kolby Sanders Top Game Martial Arts Wygrana przez Ippon - 00:27
Male / 13-14 / Intermediate / 42 KGS
(Day 1)
41
Gotowy
Ilay Roitman
Judo Club “Taifu” Toronto
Daniel Berdich Cohen Brothers Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:16
Male / 15-16 / Basic / 73KG
(Day 1)
4-55
Gotowy
Nicholas Crisan
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 02:54
Unknown User IJC Martial Arts
Male / 17-20 / Intermediate / Medium (-81kg)
(Day 1)
27
Gotowy
Christopher Holmes
University of New Hampshire Judo
Brian Haywood Army West Point Combatives Wygrana przez Ippon - 01:19
Male / 13-14 / Intermediate / 58 KGS
(Day 1)
3-55
Gotowy
Carson Mills
Welcome Mat Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:01
ANTHONY MORELLO Pedro's Judo Center
Male / 13-14 / Intermediate / 42 KGS
(Day 1)
42
Gotowy
Adrian Cohen
Cohen Brothers Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:01
Cole Mangiafico Valiant Martial Arts
Male / 17-20 / Intermediate / Medium (-81kg)
(Day 1)
28
Gotowy
Wheigar Bright
Army West Point Combatives
Wygrana przez Ippon - 01:00
Ayden Korn Army West Point Combatives
Male / 11-12 / Intermediate / 37 KGS
(Day 1)
1-33
Gotowy
Logan Barry
Mayo Quanchi Judo & Wrestling
Mason Correia Mayo Quanchi Wygrana przez Ippon - 03:00
Male / 15-16 / IJF Division / 60 KGS
(Day 1)
4-50
Gotowy
Vako Nadiradze
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 03:06
Luka Tsatsalashvili Judo Club “Taifu” Toronto
Male / 13-14 / Intermediate / 58 KGS
(Day 1)
3-54
Gotowy
Kolby Sanders
Top Game Martial Arts
Luka Tsikarishvili DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 01:26
Male / 15-16 / Basic / 73KG
(Day 1)
4-56
Gotowy
Gevorg Demirtsyan
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 02:00
Khurshed Akramov DARFIGHT
Male / 13-14 / Intermediate / 58 KGS
(Day 1)
3-57
Gotowy
Carson Mills
Welcome Mat Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:25
Declan Lippman Pedro's Judo Center
Male / 13-14 / Intermediate / 42 KGS
(Day 1)
43
Gotowy
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Daniel Berdich Cohen Brothers Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:21
Male / 13-14 / Intermediate / 58 KGS
(Day 1)
3-56
Gotowy
ANTHONY MORELLO
Pedro's Judo Center
Luka Tsikarishvili DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 00:30
Female / 17-20 / Intermediate / 57 KGS
(Day 1)
4-61
Gotowy
Amanda Dunleavy
Army West Point Combatives
Wygrana przez Ippon - 02:52
Faith Frye University of New Hampshire Judo
Male / 13-14 / Intermediate / 52 KGS
(Day 1)
51
Gotowy
Cyrus Na
Sport Judo
Wygrana przez Ippon - 01:45
Jaicob Mckenzie Worcester Judo
Male / 13-14 / Intermediate / 58 KGS
(Day 1)
3-61
Gotowy
Carson Mills
Welcome Mat Judo Club
Kolby Sanders Top Game Martial Arts Wygrana przez Ippon - 00:55
Male / 17-20 / IJF Division / 66 KGS
(Day 1)
2-56
Gotowy
Lenny Sheynfeld
Pedro's Judo Center
Wygrana przez Ippon - 03:10
Amin Bakhtiyor Pedro's Judo Center