Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / 7-8 / Basic / Light (-23kg)
(Day 1)
3-1
Završeno
Rohan Daley
Mayo Quanchi
Robert Sullivan GFTeam Massachusetts Pobedio po Ippon - 00:26
Male / 4-6 / All Levels / Medium (-30kg)
(Day 1)
1-1
Završeno
Viggo Shin
Toshi Budokai
Dylan Lachance Ki itsu sai National training center Pobedio po Ippon - 00:27
Male / 7-8 / Basic / Heavy (+32kg)
(Day 1)
3-4
Završeno
Dylan Alexander
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Pobedio po Ippon - 00:16
Alec Shakhmurov IJC Martial Arts
Female / 4-6 / All Levels / Light (-23kg)
(Day 1)
2-1
Završeno
Ava Liu
Pedro's Judo Center
Pobedio po Ippon - 02:58
London Wall Pedro's Judo Center
Male / 7-8 / Basic / Medium (-32kg)
(Day 1)
1
Završeno
Oleksandr Borisenok
DARFIGHT
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Pobedio po Ippon - 00:38
Male / 4-6 / All Levels / Medium (-30kg)
(Day 1)
1-2
Završeno
Emin Aliyev
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 01:14
Zachary Camacho Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Male / 7-8 / Basic / Medium (-32kg)
(Day 1)
2
Završeno
Maxim Bokun
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:20
Michael McCabe Celtic Judo Club
Male / 7-8 / Intermediate / 23 KGS
(Day 1)
3-7
Završeno
Cameron Sampieri
Pedro's Judo Center
Alex Lam Pedro's Judo Center Pobedio po Ippon - 00:23
Male / 7-8 / Basic / Medium Heavy (-28kg)
(Day 1)
4-4
Završeno
Liam Malvey
Worcester Judo
Ian Leffler Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu Pobedio po Ippon - 00:05
Male / 7-8 / Intermediate / 32 KGS
(Day 1)
2
Završeno
Pavel Pavlov
Pedro's Judo Center
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Pobedio po Ippon - 00:11
Male / 7-8 / Basic / Light (-23kg)
(Day 1)
3-2
Završeno
Rohan Daley
Mayo Quanchi
Aleksey Kondratev DARFIGHT Pobedio po Ippon - 00:38
Female / 4-6 / All Levels / Light (-23kg)
(Day 1)
2-2
Završeno
Larkin Daley
Mayo Quanchi
Pobedio po Ippon - 01:12
Jasmine Medina Revere Judo Center
Male / 7-8 / Basic / Medium (-32kg)
(Day 1)
4
Završeno
Maxim Bokun
DARFIGHT
Yanis Kantu Revere Judo Center Pobedio po Ippon - 01:17
Male / 7-8 / Basic / Heavy (+32kg)
(Day 1)
3-5
Završeno
Dylan Alexander
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Pobedio po Ippon - 00:24
Ryker Brink Welcome Mat Judo Club
Female / 7-8 / Basic / Light (-27kg)
(Day 1)
2-7
Završeno
Soriya Chuon
Camal and Cruz Judo and Jiu Jitsu Academy
Evalen Mccarron Pedro's Judo Center Pobedio po Ippon - 00:07
Male / 4-6 / All Levels / Light (-20kg)
(Day 1)
1-8
Završeno
Dylan Lachance
Ki itsu sai National training center
Pobedio po Ippon - 00:14
Jelani Howe NUMA JUDO
Male / 9-10 / Basic / 27KG
(Day 1)
11
Završeno
Austin Rudgers
Top Game Martial Arts
Donovan Peno Mayo Quanchi Pobedio po Ippon - 00:51
Male / 4-6 / All Levels / Medium (-30kg)
(Day 1)
1-3
Završeno
Emin Aliyev
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:08
Dylan Lachance Ki itsu sai National training center
Male / 7-8 / Basic / Medium Heavy (-28kg)
(Day 1)
4-5
Završeno
Maindi Kalanga
Bongibo Kai judo
Kai Yui Mayo Quanchi Pobedio po Ippon - 00:46
Male / 7-8 / Intermediate / 23 KGS
(Day 1)
3-8
Završeno
Cameron Sampieri
Pedro's Judo Center
Aleksei Kondratev DARFIGHT Pobedio po Ippon - 00:12
Male / 7-8 / Basic / Medium (-32kg)
(Day 1)
3
Završeno
Michael Trych
Sword Judo Sambo Club
Pobedio po Ippon - 00:22
Wise Kopoyna Revere Judo Center
Female / 7-8 / Intermediate / 24 KGS
(Day 1)
2-9
Završeno
Milana Korkin
Worcester Judo
Pobedio po Ippon - 02:42
Lorelei Decker Top Game Martial Arts
Male / 7-8 / Basic / Light (-23kg)
(Day 1)
3-3
Završeno
Aleksey Kondratev
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:47
Robert Sullivan GFTeam Massachusetts
Male / 7-8 / Basic / Medium (-32kg)
(Day 1)
5
Završeno
Oleksandr Borisenok
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 01:38
Maxim Bokun DARFIGHT
Male / 4-6 / All Levels / Heavy (-32kg)
(Day 1)
Završeno
Stephan Cernovol
Cohen Brothers Judo Club
Samuel Dos Santos Worcester Judo Pobeda bez borbe
Male / 4-6 / All Levels / Medium (-30kg)
(Day 1)
1-4
Završeno
Zachary Camacho
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Pobedio po Ippon - 00:06
Viggo Shin Toshi Budokai
Female / 4-6 / All Levels / Light (-23kg)
(Day 1)
2-3
Završeno
Jasmine Medina
Revere Judo Center
Pobedio po Ippon - 01:39
Ava Liu Pedro's Judo Center
Male / 4-6 / All Levels / Heavy (-32kg)
(Day 1)
Završeno
Stephan Cernovol
Cohen Brothers Judo Club
Esteban Juarez Revere Judo Center Pobeda bez borbe
Male / 7-8 / Intermediate / 23 KGS
(Day 1)
3-9
Završeno
Aleksei Kondratev
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:08
Alex Lam Pedro's Judo Center
Male / 4-6 / All Levels / Light (-20kg)
(Day 1)
1-9
Završeno
Benjamin Costa
Pedro's Judo Center
Christopher Loomis Top Game Martial Arts Pobedio po Ippon - 01:13
Male / 7-8 / Basic / Heavy (+32kg)
(Day 1)
3-6
Završeno
Ryker Brink
Welcome Mat Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:22
Alec Shakhmurov IJC Martial Arts
Male / 7-8 / Basic / Medium (-32kg)
(Day 1)
6
Završeno
Michael McCabe
Celtic Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:39
Wise Kopoyna Revere Judo Center